42 vjeçarja mahnit me fizikun e saj të pabesushëm teksa vrapon (FOTO)


Ajo ka kaluar javët e fundit duke shijuar jetën në plazh në Turk dhe Kaikos.

Pjesëtarja e grupit Pussycat Doll, 42 vjeç, tregoi fizikun e saj të pabesueshëm me bíkíne rozë, teksa vraponte përreth rërës në një vend mahnítës.

Ylli përfshiu një mesazh reflektues, duke shënuar: “Me gjithë f orcën time!

Vrapimi drejt këtij viti të ri, kapitull i ri me një besim të ri, një l uftë të re! “

Nicole po shijon pushimet e saj me të dashurin Thom Evans, 35.