53 vjeç por duket si 23, Mihrije Braha na tregon sekretin e saj të rinisë dhe bukurisë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Mihrije Braha pyetet shpesh për sekretin e rinisë së saj dhe këtë herë ajo ka vendosur ta ndajë me të gjithë.

Në një lidhje Skype për emisionin “Wake Up”, Mihrija tregoi se ka tre sekrete sesi ka arritur që 53 vjeç të duket ende kaq e re dhe e freskët.

Sekretet janë: Gjumi i mirë, mendime pozitive dhe regjim ushqimor.