A e dini djali i kujt është Kika i “I’ts my love”?

Kreshnik Husaj është prezantuesi dhe producenti i disa emisioneve televizive dhe jo vetëm.

Husaj, ishte edhe pjesë e sh out real “Big Brother Albania”, ku edhe është përfolur shumë.

Husaj, së fundi po sjell në ekran “I’ts my love”, programin ku meshkuj dhe femra kanë për qëllim që të bashkojnë z emrat mes vete.

Ndryshe, Kreshnik Husaj, i njohur për publikun si Kika është nga Peja dhe është i biri i personalitetit te njohur pejan, Aver Husaj, shkruan “Kosovarja”