A e dinit që kjo zonjë është vjehrra e Ermal Fejzullahut? (FOTO)


Ariana, është bërë po aq e njohur sa edhe Ermali, ndiqet me kurreshtje të veçantë nga shumë kush në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”. Ariana Fejzullahu, ndonëse nënë e katër fëmijëve, mbahet shumë mirë dhe duket që ia delë mbanë në çdo aspekt me p’oshte shikoji fotot.

Së fundi, Ariana i ka njoftuar ndjekësit e saj me të ëmën, personin më të dashur për të. Ajo, e ka publikuar foton e nënës së saj në Instagram, shoqëruar me një dedikim të ndkeshëm, shkruan “Kosovarja”. Kjo zonjë, është nëna e Arianes, vjehrra e këngëtarit të mirënjohur Ermal Fejzullahu.