A e keni ditur se Adriana Matoshi ka kaq fëmijë? (FOTO)

Adriana Matoshi ëshë një ndër emrat më të komentuar koëvë të fundit nga mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Që nga lidhja me futbollistin Keith Oëen Groenweld e deri te kandidimi për deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, ajo është emri më i përfolur dhe në fokus nga të gjithë.

Aktorja e suksesshme, tashmë e ka bërë publike lidhjen e saj dhe shumë hapur flet për të dashurin, gjithashtu edhe në zgjedhjet e 14 Shkurtit ishte një ndër emrat me shumë vota dhe thuhet se ka siguruar pozitën e deputetes në Kuvend.

Por, me gjithë këto angazhime ajo në postimet e fundit në rrjete sociale na ka lënë të kuptojmë se është gjithashtu një nënë e përkushtuar për 4 fëmijët e saj.

Në Instastory, sot Adriana ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi të fëmijëve ndër vite. /Kosovarja