A e keni ditur se Leonora është e fiksuar pas kësaj loje në telefon (FOTO)


Të gjithë kemi në telefonat tonë mençur një lojë në të cilën gjejmë gjithmonë ca momente qetësie pas një ditë të lodhshme apo të mërzitshme. Shumë nga ju edhe keni thyer rekordet e tuaja personale ose të miqve tuaj, të fiksuar pas një loje të caktuar në telefonat tuaj.

Këtu nuk bën përjashtim as Leonora Jakupi, e cila në llogarinë e saj në Instagram zbuloi se është e fiksuar pas një loje në telefonin e saj.

Fjala është për ‘Toon Blast Toy Blast’ e cila përshkruhet si një lojë shumë ‘adiktive’.

Këngëtarja ndau një screenshot të lojës ku kishte arritur në nivelin e 3000-të dhe pyet ndjekësit e saj me shaka “A me nalë se boll?” /Prive.al