A është kjo vajza e Shkurte Fejzës? Nuk po më besohet! ja çka publikoi ajo! (FOTO)


Besiana Behluli është vajza e dytë e Shkurte Fejzës për të cilën jo rrallë herë shkruhet e përflitet. Aty këtu ka sjellë ndonjë këngë, por që ka kohë që u distancua nga muzika, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet ajo është e martuar, ku rrallë herë ndanë imazhe me bashkëshortin. Madje kohët e fundit është duke na befasuar atraktiviteti i saj.

Dikur shumë serioze dhe jo aq e ekspozuar e tani po sjellë edhe foto mbi divan e sonte edhe nga pishina.

Ja shikojeni.