A i keni parë fotot e fundit të Teuta Krasniqit , do të hamendeni nga bukuria e saj


Aktorja Teuta Krasniqi, me një karrierë të gjatë në fushën e aktrimit dhe televizionit, ka kohë që nuk po duket gjëkundi. Dikur një nga figurat absolutisht më të njohura e të përfolura, në këtë periudhë Teuta sikur po heshtë pak, shkruan “Kosovarja”. Se përse kjo dëshirë për tu ekspozuar, e di vetëm aktorja e shumë roleve në teatër, film e televizion. Ndërkohë, po duket bukur dhe freskët. Në një foto të fundit, vërehet ndryshimi i saj në pamjen e jashtme, që i shkoj mjaftë shumë shihni KETU fotot e Teuta Krasniqit.