A po ju kujtohet Bulza vajza e Sabri Fejzullahut? shikojeni si duket ajo sot (FOTO)


Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sabri Fejzullahut, Nera, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo së fundmi ka postuar një fotografi ku shihen dy fëmijët e saj, Ermali dhe Bulza, shkruan portali Arbresh.

Ermalin jemi mësuar ta shohim më shpesh, ndërsa Bulza ka kohë që është tërhequr nga skena muzikore.

Ajo është e martuar, ka një vajzë dhe jeton jashtë shtetit.
Shikoni sa ka ndryshuar ajo.