Adriana Matoshi: Jam Krenare qe renditem pas Kurtit dhe listës së Lëvizjes Vetëvendosje


Aktorja tani kandidate për deputete në radhët e LVV-së, Adriana Matoshi ka thënë se kandidimi për deputete është nder dhe përgjegjësi.

Ajo për Kurtin ka thënë se, gjithmonë më ka përkrahur në projektet filmike dhe është kujdesur për komunitetin artistik.

Postimi në Facebook:

Nder dhe përgjegjësi e madhe! ❤️

Kryeministri që më ka përkrahur gjithmonë në projektet e mija filmike dhe është kujdesur për komunitetin artistik.

Është privilegj të renditem pas tij dhe listës së Lëvizja VETËVENDOSJE! në zgjedhjet e 14 shKurtit.