Adriana Matoshi reagon pas komenteve të shumta që mori për lidhjen e saj të re me 21-vjeçarin afrikan


Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, ka qenë ndër personazhet më të diskutuar së fundmi në media.

Ajo ka nisur një lidhje të re me futbollistin 21-vjeçar me prejardhje nga Afrika e Jugut, Keith Groeneveld.

Në një intervistë për “Prive”, Matoshi pranoi se gjithçka mes tyre nisi nga një takim rastësor në lokalin e saj, ku Keith i cili është ish-futbollist i klubit vendor, Feronikel, frekuentonte shpesh lokalin e saj.

Ajo madje nuk hezitoi të përgjigjet edhe në pyetjen se çfarë mendon për paragjykimet e njerëzve, ku u shpreh si “i vjen keq për ata njerëz që gjykojnë njerëzit me ngjyrë”.

Pas komenteve të shumta në rrjetet sociale, aktorja duket se ka një reagim të shkurtër, për të përmbledhur gjithë këtë histori e cila është bërë virale në të gjitha mediat.

“Dashuria edhe lidhja mua nuk më bën as njeri më të mirë as më të keq. Dashuria veç mundet me më bo ma të lumtur!”, ka shkruar aktorja Matoshi në InstaStory.

Mesa duket komentet e shumta negative dhe paragjykimet, Adriana është gati t’i lërë pas dhe të shijojë në maksimum qëndrimin në krahët e mashkullit tek i cili ka gjetur qetësi. /Telegrafi

Related Posts

Darci Lynne sings cowboy duet with a puppet and she blows the audience away with her yodeling

Darci Lynne has her own show in Vegas now and this type of performance is a good example why. She’s got a lot of talent! When she…

A Lowly Shepherd Is Able To Get The Better Of A Yuppie Stranger

A shepherd was herding his flock in a remote pasture when suddenly a brand-new BMW advanced out of the dust cloud towards him. The driver, a young…

A Little Girl Explains The True Meaning Of Her Simple Dress

“Do you like my dress?” A little girl asked of a woman passing by. “My mommy made it just for me,” she said with a tear in…

Woman Wins $350 Million Dollar Powerball, Decides To Share New Wealth With Veterans Who Need It

Most of us have a list ready with the things we would do if we ever win a Powerball lottery. But one recent winner in Iowa surprised…

Are you quick enough to spot all the differences in 23 seconds? Try now!

The image shared above shows two men reading the newspaper in the bed. There are 7 differences between the two men reading newspaper pictures. Are you quick…

Woman Defends Her $130 Engagement Ring After Sales Clerk Says It’s “Pathetic”

In November 2016, Ariel Desiree McRae’s post on Facebook went viral. She was defending her $130 engagement ring after a jewelry store employee made a negative comment…