Adriana Matoshi tregon për surprizën që i bëri i dashuri afrikan, për ditëlindjen e saj!

Adriana Matoshi ka festuar ditëlindjen e radhës këtë të premte.

Aktorja e mirënjohur për ndjekësit e saj në Instagram ka treguar se i dashuri i saj Keith e kishte të pamundur të vinte në Kosovë, transmeton IndeksOnline.

Me këtë rast, ajo ka treguar dhuratën që i dashuri afrikan i ka bërë për ditëlindjen, si dhe letrën që ai i shkroi.

Megjithëse shumë kilometra larg, Matoshi ka falenderuar Keith për surprizën që i ka bërë. /IndeksOnline