Afërdita Demaku emocionin duke kënduar krah fëmijëve: “Ma kënaq shpirtin djali e çika”

Afërdita Demaku është këngëtare e njohur e muzikës popullore dhe mjaft e pëlqyer nga publiku.

Këngëtarja përveç skenës muzikore është shumë aktive edhe në rrj ete soc iale, ku shpesh ndan me fansat e saj imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Sot ajo ka pos tuar një vi deo shumë të bukur me fë mijët e saj, ku këngëtarja shihet duke iu kënduar të dyve me fjalë shumë të ëmbla.

“Ma knaq shp irtin djali e qika, Zoti i falte femije te gjithe atyre qe s’kane e ja u ruajt te gjithe atyre qe i kane” ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e vi deos./Kosovarja/

VIDEO