Afrim Muçiqi: Ja çfarë duhet të bëjnë kosovarët ditën e zgjedhjeve! (Video)


Këngëtari Afrim Muçiqi ka qenë i ftuari i radhës në emisionin ‘SHOW TIME’, prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ për RTV Dukagjini. Për emisionin, këngëtari ka treguar se si e përjetoi vendimin e mbylljes në shtëpi dhe se ku shkoi për t’i kaluar ditët e pandemisë /Pamje mePosht.

Nder tjera, Muçiqi, u tregua i ashpër në raport me Qeverinë e Kosovës dhe politikanët, që ndaluan që gati një vit mbajtjen e dasmave, shkruan Reporteri.net.