“Ah toka shqiptare breh”, Rasimi kthehet në vendlindje, i përmalluar e puth fort tokën e Kosovës (Video)

Mërgimtari Rasim Avdyli, sivjet ka qenë njëri ndër më të përfolurit në mediat rozë verën që lam pas. Ai mori vëmendjen për lidhjen e tij me të dashurën gjermane, me të cilën edhe u martua. E dashura e tij madje edhe u konvertua në fenë islame, shkruan pemajetes.com.

Rasimi së bashku me të dashurën e tij, sa ishte gjatë verës në Kosovë, vizitoi shumë vende, kur u largua nga vendi, i përmallur e puthi tokën dhe premtoi se shumë shpejt do të vijë përsëri.

Kaluan disa muaj dhe Rasimi është kthyer sërish në vend lindje. Me të zbritur tek Aeroporti i Prishtinës, ai, i përmalluar, ka puthur tokën. /Pemajetes.com

Shikojeni videon e më poshtme: