Aida Doçi a je ti ? Kjo pamje e saj do t`ju habisë gjithëve! (FOTO)


Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live.Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover, përcjell ORAinfo. Aida Doçi së fundi i ka dhënë fund beqarisë mé póshté mund ta shíhní fótón nga Aida.

E pas martesës, atë e gjejmë aktive me postime në rrjete sociale.Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në fustan nusesh.E me këtë pamje, Aida shfaqet mahnitëse.