Kjo është motra e Shkurte Gashit , Nuk e keni idenë sa e bukur është ajo! (FOTO)


Këngëtarja Shkurte Gashi përpos që është përmendur nga mediet për vokalin e saj, ajo mjaft e komentuar është edhe për pamjen.

Mirëpo, është një person që ngjanë shumë më të dhe i vetmi detaj që i dallon është ngjyra e syve, shkruan lajmi.netFjala është për motrën e këngëtares e cila në një foto si nuse dukej shumë e bukur./lajmi.net