Albëria me vajzën në një foto , cila mendoni se është më e bukur ! (FOTO)


Albërie Hadergjonaj është një ndër fytyrat më të ndjekura në mediat rozë.Me postime të ndryshme në rrjete sociale, ajo shpesh kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë e afërt me vajzat e saj, ajo për ditëlindjen Anxhelinës ka shkruar fjalët më të mira.

“Gezuar ditelindjen e vogla e mamit @anxhelina

Ti u rrite dhe tani ti je ajo qe na perkedhel te gjitheve sepse ty Zoti te solli ne jet per ti dhene kuptim jetes,dashuris dhe respektit!!!

Faleminderit qe kurre nuk me merzite..Ti je bekim”, janë fjalët që i ka bashkëngjitur përballë imazhit.