Alfred Cako, zbulon arsyen: Ja pse Qeveria po na mbyllin vetëm në mbrëmje nga virusi!


Ja pse Qeveria po na mbyllin vetëm në mbrëmje nga virusi! Alfred Cako, njihet për teoritë e tije konspirative si dhe kundërshtimin e tij të vazhdueshëm ndaj vaksínave!

Ai ne minutën e 27 të emisioni ‘Kojshia Show’, zbuloi arsyen e fríkshme se pse na mbyllin vetëm ne mbrëmje gjatë kohës së pandemisë!/InfoKosova