Analisti Kosovar: o Popull, shikojeni çfarë shtëpie luksoze ka Vjosa, ka pasuri milionëshe!

Analisti, Ilir Mirena ka përmendur të ardhurat e ushtrueses së detyrës së presidentit, Vjosa Osmani.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Mirena ka shkruar për të ardhurat dhe pasurin e saj dhe të bashkëshortit të saj.

Sipas Mirenës ndonëse ajo deklaron se bënë jetë modesta, Osmani ka shtëpi luksoze në Lagjen Marigona Hill dhe truall në Lagjen e Gjelbërt në Gërmi.

Postimi i plotë: