Armend Zemaj ‘çartet’ me gazetarën : A je tu e dit çka po fol, kërko falje (VIDEO)


Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, në “Debat Plus”, ka pasur një përplasje gjatë debatit në RTV Dukagjini.
Fillimisht gazetarja e shëndetësisë, Xheneta Asllani, tha se në QKUK ka pasur vd ekje për shkak të oksigjenit dhe mosfunksionimit të tij. I menjëhershëm ishte reagimi i Zemajt, ku iu kundërpërgjigj me ‘a je tu e dit cka je tu fol’, shkruan Ballkani.info mé póshté mund ta shíhní vídeón nga zemaj.

“A je tu e dit cka po fol, kërko falje, nëse do të ishte ashtu, dikush do ishte në bu rg, ky është kualifikim pe nal”, tha ai.