Askujt nuk ja merr mendja! Kjo vogëlushe në foto sot është një prej femrave më të bukura shqiptare! (FOTO)

A e dini kush është vogëlushja në foto? Në fakt askujt nuk ia merr mendja.

Bëhet fjalë për bukuroshen Almeda Abazi, e cila vendosi të uronte veten për ditëlindje me një foto nga fëmijëria e saj dhe një foto nga martesa.

“Gëzuar ditëlindjen për mua dhe gëzuar 2-vjetorin e martesës për ne, dashuria Tolgahan Sayisman”, shkruan Almeda në mbishkrimin e fotos në Instagram.