Befason Elvis Naçi: Femrat, arsyeja pse meshkujt bëhen hajdutë! (Video)


Imami Elvis Naçi e ka befasuar opinionin e gjerë me ligjeratën e mbajtur së fundmi. Ai ka folur për “veprat që na japin lirinë e vertetë dhe jo lirinë e shkatërrimit dhe të mashtrimit”, ku ndër të tjera është shprehur se femrat janë ato që i bëjnë meshkujt të vjedhin e mashtrojnë mé póshté ndiqni fjalën e tij në minutën 9:30.

Sipas tij, ato duan para dhe makina të shtrenjta e kësisoj, meshkujt ndihen të detyruar për t’ia plotësuar dëshirat me çdo kusht.