Befason, ja cilën këngë të Bleros e mbanë mend ende Teuta

Teuta Krasniqi ka qenë e ftuar në rubrikën “Pyetje Express” të emisionit Express Rozë

Aktorja kosovare tashmë ka disa vite që i ka dhënë fund martesës me Bleron dhe është shumë e lumtur me martesën e saj të dytë, me trajnerin e fitnesit Adonis Morina.

Por, kur aktorja është pyetur se a mban mend tri tituj të këngëve të Bleros.

“ ‘Fiksimi i imë’, ‘Higher’, ‘Nuk me deshtë’”, ka thënë aktorja. /Express