Befason Lladrovci: Kur kam pasur unë “ZAZTAVA 128“ shumica se kan ditë cka oshtë vetura! (Video)


Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se nuk ka pasuri të jashtëligjshme dhe se familja e tij i kishte blerë makinë kur i kishte 18 vjet. “Kam pas Fiat Zastava 128 në moshën 18 vjeç, s’ma ka ble Fondi Bukoshi, as Vendlindja thërret e as 3%shi, por familja. Me të i kam kryer të gjitha punët /Mé Póshté Vídeón.

Tutje ai ka thënë edhe se krerët tjerë të UÇK’së kanë qenë të pasur dhe para l uftës. “Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Nuredin Lushtaku, Ramiz Lladrovci kanë qenë të pasur para l uftës”