Befason Vjolet Kukaj, hip mbi tavolina dhe e ‘djeg’ vallëzimin

Këngëtarja Vjoletë Kukaj, din të na surprizoj çdo herë.

Që na ndërhyrjet e saj estetike, ajo arrin të marr vëmendjen e mediave rozë, shkruan infokosova.

Përkundër moshës që ka , Vjoleta ka lënë me gojë hapur fansat e saj duke hipur mbi tavolina e duke vallëzuar për nderë të përvjetorit të Pavarsisë së Kosovës.

Ajo shihet e veshur me tuta e ku duket mjaftë e lezetshme./infokosova

Lojtës Videosh