Beqaria e mosha s’po ia lënë ‘shej’ Leonorës, veç po zbukurohet! (FOTO)


Leonora Jakupi padyshim se vazhdon të jetë ndër femrat më të bukura shqiptare.

Anipse ende beqare, duket se Leonorës mosha dhe ky fakt nuk po ia lënë ‘shej’.

Madje ajo vetëm sa po zbukurohet nga dita në ditë, transmeton Indeksonline.

Leonora së fundi është bërë edhe më e hijshme, e kjo dëshmohet në fotografitë e sapopublikuara./Indeksonline