Biznesmenët e njohur nga Kosova aderojnë në Lëvizjen Vetëvendosje

Burim Piraj pronar i kompanisë Meka, si dhe pronari i Market Plus janë bashkuar në partinë e Albin Kurtit./RepublikaOnline

Burim Piraj e ka konfirmuar më një postim në rrjetin social Facebook, ku janë pritur nga zv.Kryeministri Besnik Bislimi.

Postimi i Burim Pirajt

Erdha me Sylën me u antarësua në VV po Besniku tha është plotësua numri më s’ka vend!

E falënderojmë për mikpritjen zv. Kryeministrin Besnik Bislimi