Biznesmeni i njohur: Nëse e heqin Albin Kurtin nga Lista për deputet unë do ta votojë VV-në


Biznesmeni i njohur nga Dragashi dhe pronari i kompanisë Meka halal Food ka thënë se nëse e heqin Albin Kurtin nga Lista për deputet unë tani po e publikoj votën time dhe ta dinë të gjithë se do ta votojë VV-në, shkruan GazetaFlash24.

Piraj ka shkruar në fund të statusit të tij #shkapur.

Postimi i plotë:

Nëse e heqin Albin Kurtin nga Lista për deputet po e publikoj votën time që tani dhe ta dinë të gjithë se unë do ta votoj VV-në!#shtetikapur