Bukuroshja nga Zvicra: Kam ardh n’Kosovë me rujt dhi (Video)

“Përrallë me Tupan” konsiderohet si një ndër formatet më të dashura shqiptare që ka arritur që t’i rezistojë kohës dhe konkurrencës, shkruan OnAir

Gjithmonë me të ftuar special të cilët madje kanë rrëfyer edhe ngjarje që nuk i kishim dëgjuar kurrë më parë.

Jetlina është një vajzë shqiptare që jeton në Zvicër e cila përmes llogarisë së saj zyrtare në Instagram arrin që të mbledhë donacione për të ndihmuar familjet shqiptare që jetojnë në kushte të mjerueshme.

Ajo ka qenë e ftuar në këtë format televiziv për herë të parë dhe ka rrëfyer edhe historinë e saj.

Madje për dallim nga të tjerat, ajo është treguar modeste, duke na rrëfyer edhe historinë e vërtet se pse është nisur drejt Kosovës.

Për të kuptuar më shumë shikojeni intervistën e listuar më poshtë/OnAir