Buzhala Kurtit, Valla bre Albin trullan je, pasha robte

Ish kryeministri Albin Kurti përmes një postimi në rrjetin e tij social ka reaguar për qështjen e Liqenit të Ujmanit.

Por pas pak minutash erdhi dhe një reagim nga Gazetari Berat Buzhala, ai i ka reaguar ashpêr Albin Kurtit me disa fjalë jo të zakonshme.

Ky është postimi i tij:

Valla bre trullan je, pasha robte ja postimi tij: