Çfarë po ndodh me fytyrën e Adelina Tahirit? Dëshpëron me pamjet e fundit

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri, ka kohë që i ka munguar publikut me projekte muzikore.

Mirëpo, aktive në rrjetet sociale vazhdon të jetë shumë aktive duke pozuar gjithmonë me gjërat më luksoze.

Së fundi, me një story të publikuar në rrjetet sociale vërehet një ndryshim i madh tek pamja e saj.

Por, Adelina Tahirit nuk i bëhet vonë dhe vazhdon pothuajse gjithmonë të pozoj imazhe të tilla./Blic