Çika e Dautit top modele

Lola dhe Dauti jo rrallë herë pëmenden në mediat rozë.

Dauti si një politikan i angazhuar tash e disa vite në partinë AAK, kurse Lola mori famë nga reputacioni i familjes Haradinaj.

Duke qenë nuse e një familje kaq të njohur, padyshim që fansat janë kureshtar të dinë e të shohin çdo gjë rreth saj, Dautit e fëmijëve.

Ajo komentohet shumë për shkak të imazheve që sjellë, në të cilat ekspozon format si të ishte modele, femër e gjatë dhe e bukur.

E ritmin e saj po duket se poshkon edhe vajza e saj, e cila sot ka pozuar pikërisht si top modele.

Si e ëma si e bija./Kosovarja