“Çka po zihet”, Milaim Zeka takohet me Daut Haradinajn e Bajram Hasanin


Anëtari i AAK-së, Bajram Hasani, ka publikuar një foto bashkë me Daut Haradinajn dhe Milaim Zekën.

Hasani ka thënë se “diçka po zihet”, duke mos specifikuar nëse një gjë e tillë nënkupton kalimin e Zekës në partinë e Ramush Haradinajt.

Zeka bashkë me Bajram Hasanin kanë qenë pjesë e NISMA-s së Fatmir Limajt

Postimi i plotë: