Çudira shqiptare! Qytetari nga Saranda transporton peshkaqenin mbi bagazhin e makinës

Qytetari nga Saranda

Bëmat e shqiptarëve janë të shumta dhe nga më të ndryshmet. I tillë është një rast i mbërritur në redaksinë JOQ Albania, ku një qytetar nga Saranda është filmuar teksa tranportonte një peshkaqen me mjetin e tij tip “Benz”. Ai e ka vendosur atë mbi pjesën e prapme të bagazhit të mjetit.

Mesazhi i mbërritur:

Pershendetje JOQ . Cudira nga saranda.Flm nese e postoni