Dalin pamjet para aksídentit ku humbën jetën 4 familjarë nga Kosova (VIDEO)


Gazeta Sinjali mbrëmë ka raportuar se kanë vdekur katër persona pas një aksídenti në “Rrugën e Kombit”. Ndërsa tani report tv ka nxjerrë pamjet t ragjik në afërsi të një karburanti në Rreshen, ku mjeti tip “Citroen” me të cilin udhëtonte familja Avdiaj nga Prishtina ka parakaluar një tjetër makinë, dhe më pas është p ërplasur me mjetin kamion tip me drejtus Isa Ishala, nga Rahoveci i Kosovës /Pamje mePosht.

Mjeti “Citroen” ka bërë parakalim të gabuar dhe ka dalë në krah të kundërt, si p asojë është p ërplasur me kamionin që po vinte përballë.