Dardi i “It’s my love”: Nusen e grabita, për 10 minuta u morëm vesh për martesë! (VIDEO)

Konkurrenti i “It’s my love” Dardi i ka dhënë fund beqarisë ditë me parë.

Martesa e tij bëri bujë të madhe në mediat rozë, duke qenë ndër protagonistët më të komentuar, shkruan Indeksonline.

Në një intervistë në ‘n’Kosove Show”, ai rrëfeu më shumë për vendimin e tij të papritur me vajzën nga Ferizaj.

“Nusen e kam mar pa lejen e tyre, dhe e kemi bo pa plan. E mora për iftar dhe patëm me nejt qat natë. Bonëm me fjalë tha po more, i lajmëroi ata që çika e tyne është te na.

Për 10 minuta janë bo këto. Bile jom kon tu nejt edhe një ditë përpara i thash jam të Moda nesër i thash na ka thirr mami në iftar tha po more shkojna edhe ajo delke tinza me mu edhe ne shkum. Kemi hongër iftar, kemi pi dhe masanej e kemi dhan lajmin”, tha ndër të tjerash ai./Indeksonline