“Dashuria e babit”, postimi i fundit i Albert Krasniqit (FOTO)


Biznesmeni i njohur, Albert Krasniqi ka mbetur pa sh enja jetë sot në Prishtinë, dhe siç ka mësuar Metro, i d yshuari për kryerjen e kësaj vepre është babai i tij, Skënder Krasniqi, shkruan Gazeta Metro.

Alberti Krasniqi njihet si një nga biznesmenët më të suksesshëm, ndërsa 7 orë para së të vdiste ka bërë një postim emocionues në profilin e tij në Instagram. Krasniqi ka postua vajzën e tij në ambientet e punës në zyrën e tij.

“Dashuria e babit”, shkroi ai në fotografin e postuar në InstaStory.

Ndryshe, para disa ditëve ka qarkulluar lajmi se Alberti është ndarë nga gruaja e tij, Besa Gashi e cili ishte edhe Miss Kosova./gazetametro.net