Daut Haradinaj publikon një video të vëllait të tij dëshmor, Shkëlzenit, duke kënduar (Video)


Deputeti nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj dhe ish-komandant i UÇK-së, ka publikuar një video ku shihet duke kënduar vëllai i tij, dësh mori Shkëlzen Haradinaj, në mesin e shumë luftëtarëve të tjerë. Haradinaj, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se ky është një videoincizim i paparë deri sot mé póshté mund ta shíhní vídeón nga shkelzeni.

“Inçizim i pa parë deri më sot. Këndojnë: Shaqë Avdija, Shkëlzen Haradinaj, Fatmir Nimanaj dhe Luan Nimanaj, në mesin e shumë luf tëtarëve të tjerë që sot janë dëshmorë”, ka shkruar Haradinaj. /Telegrafi