Deklarohet Don Xhoni: Jam midis Drenice (VIDEO)

Minuta më parë u p ublikua një video teksa thuhej se reperi Don Xhoni u rr ah në Tiranë nga reperi Finem.

Por këtë gjë e ka mohuar Don Xhoni përmes një video live në Instagram, shkruan Indeksonline.

Ai tha se ky është një lajm i rr emë dhe se ai nuk ishte pjesë e atij sh erri.

Po ashtu Don Xhoni tregoi se për momentin ndodhej midis Drenice./Indeksonline