Deputeti i LDK-së nuk është më beqar, fejohet me një bukuroshe (FOTO)

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa dhe Erolida Januzaj kanë kurorëzuar dashurinë me fejesë.

Lajmin e bëri të ditur vetë Mustafa përmes një postimi në Facebook, i cili po ashtu ia bashkangjiti disa fjalë.

“Jetuam sa jetuam dhe..”, shkroi Mustafa.

Ai ka publikuar disa fotografi nga dita e tyre e veçantë.