Dhímbje e madhe! Këngëtarja shqiptare, humb njeriun e dashur dhe rrëqeth me fjalët

Sot në familjen e Edona Llalloshit është ditë zie.

Edona përmes një postimi në rrjete sociale ka njoftuar se ka ndërruar jetë babai i bashkëshortit të saj, pra vjehrri i këngëtares.

Ajo ka ndarë me publikun e gjerë një fotografi bashkë me të ndjerin tashmë dhe ka emocionuar me fjalët.