Dhomë gjumi kaq të bukur si të Goldit e Ermirës nuk keni parë! (PAMJE)

Gold Ag dhe Ermira Shkodra që kur zyrtarizuan lidhjen e tyre janë vënë në qendër të vëmendjes.

Ata u fejuan, e u martuan pa bërë zhurmë, për arsye të pandemisë zgjodhën ceremoni të vogla me rrethin familjar, shkruan “Kosovarja”.

Tani ka gati 4 muaj që ata janë bërë prindër për herë të parë.

Me djalin Guerilin jo rrallë herë ndajnë imazhe, të cilit për shkak të moshës ende s’po ia zbulojnë fytyrën.

E sonte Ermira ka sjellë imazhe me të birin nga dhoma e tyre e gjumit.

Një dhomë si nëpër flima, luksoze moderne dhe e bukur.

A do e donit një të tillë?/Kosovarja