Djali dhe gruaja e ish-presidentit Thaçi, marrin pjesë në takimin përmbyllës të PDK-së (FOTO)

Djali dhe gruaja e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, kanë marr pjesë në fushatën përmbyllëse të Partisë Demokratike të Kosovës.

Endrit Thaçi është parë së bashku me nënën e tij në tubim madhështor të PDK-së, shkruan Indeksonline.

Ai ka postuar një foto në rrjetin social ‘Instagram’, duke shkruar se historia e Kosovës ka emër, liria ka emër. Por ka pasur edhe çmim. Ata që e dhanë jetën, themeluan shtet. Më merr malli për babin dhe axhën Kadri, por kur e pashë entuziazmin e qytetarëve për #Rimëkëmbje, kam besim se ditët e ndritshme do të kthehen.

Ndër të tjera ai ka shkriar, Zoti e bekoftë Kosovën! Zoti i bekoftë edhe miqtë e saj!