Do befasoheni kur ta kuptoni se vajza e kujt është kjo vajzë bukuroshe (FOTO)


Mimoza dhe Shkumbini janë ndër këngëtarët më të njohur në skenën muzikore. Pasi që janë emra të njohur në shoëbiz, këtë fat e kanë edhe fëmijët e tyre, shkruan “Kosovarja”. Sidomos, vajza e tyre Rozafa është e zjarrtë në çdo imazh që paraqitet. Në fotografinë e fundit ajo shfaqet nga fitnesi duke reklamuar trupin perfekt që ka. Pa grim dhe e thjeshtë, vetëm vajza e Mimozës duket kaq bukur. /Kosovarja