Do ta harroni Afërditën kur ta shikoni këtë pozë motrën së saj! (FOTO)

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

Jo më pak e njohur për publikun është motra e saj Jehona, e cila kujdeset për fizikun e saj ashtu siç është më së miri.

Duke theksuar linjat perfektë, se fundmi ajo pozoj më një bluzë të shkurtër e të hapur tek gj oksi.

Me këto p oza p rovokuese, ajo po duket më e z jarrtë se motra e saj./Indeksonline