Dugolli i VV-së: U ka ardhur fundi, kanë për tu mbetur në fyt milionat!


Enver Dugolli, ish-zëvendësministër i Mbrojtjes, e ka quajtur “mashtrim të radhës” miratimin e Ligjit për Rimëkëmbjen Ekonomike nga Qeveria e drejtuar nga Avdullah Hoti. përcjell Kosova Post.

Ai ka thënë se kjo klasë politike nuk e ka prioritet qytetarin dhe se ky i fundit nuk po përfiton nga shteti.

Dugolli ka theksuar se atyre iu ka ardhur fundi dhe se “kanë për tu mbetur në fyt milionat”.

Reagimi i tij i plotë në Facebook: