E dhímbshme, 3 ditë pasi i vdíq babai nga Covíd-i, 38 vjeçari nga Podujeva ndërroi jetë sot (FOTO)


Gj endja si pas ojë e pandemísë COVíD-19 në Kosovë, vazhdon të jetë e rëndë.

Brenda 24 orëve janë raportuar 11 raste të vd ekjes me SARS Co V-2 pozítiv, njëri nga të vd ekurit edhe një 38 vjeçar nga Rajoni i Prishtinës.

IndeksOnline mëson se víktíma është Valon Rrahimi dhe është Podujeva, ndërsa të njëtit pikërisht nga vírusi kor ona i vdíq edhe babai Isuf Rrahimi.

Babë e bir vdíqën nga COVíD, brenda katër ditësh./Indeksonline