E dhimbshme: Pas një sëmundje të shkurtër, v’des 28 vjeçari (FOTO)

Pas një sëmundje të shkurtër ka v dekur në moshën 28 vjeçare, mitrovicasi me banim në Zvicer, Lorik Morina, shkruan Jepi zë

Njoftimin për v dekjen e tij e ka dhënë përmes një postimi në facebook, i afërmi i tij, Arianit Jeliqi.

Ai ka treguar për personalitetin e Lorikut e poashtu ka shprehur dh imbjen e madhe për humbjen e tij.

Njoftimi i plotë nga Jeliqi:

Të ALLAHUT jemi dhe vetëm tek Ai do të kthehemi.

Sot në moshën 28 vjeçare ndërroj jetë djali i dajës tim, vllau im, ma i miri prej neve Lorik Morina.

ALLAHU të shpërbleftë me xhennet vllau jem.

Nuk do të harroj kurr, të du shum❤️