E dhímbshme: V’des 26 vjeçari nga Mitrovica, Durim Gashi


Ka ndërruar jetë para pak çastesh, djali i ri nga Mitrovica, Durim Gashi, njofton Mitropol.

Ai ka v dekur në moshën 26 vjeçare ndërsa lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët.

Varrimi i të ndjerit do bëhet nesër, më 21 janar, në varrezat e qytetit në Shipol, me drekë.

Ky është njoftimi i plotë i familjarëve:

Familjar dhe miq ju lajmeroj se familjari yne Durim ( Idriz ) Gashi ka nderruar jete sot me 20.01.2021

Varrimi i te ndjerit behet neser 21.01.2021 ne varrezat e Shipolit ne Mitrovice me kohen e drekes.

Zoti e shperblefte me xhenet dhe qofte i perjetshem kujtimi per Durimin.